Главная
Стеновые материалы
Фасадные материалы
Кровельные материалы
Изоляционные материалы
Окна, стекла, зеркала
Напольные покрытия
Интерьер, мебель
Плитка и камень
Двери
Потолки
Сантехника
Инструмент
Строительные работы
Отделочные работы
Ландшафтный дизайн
Материалы
Безопасность
Бетон, ЖБИ
Кондиционирование
Полезное
Вход на сайт

Шпаклівка стін своїми руками.

Автор: admin, посмотрело: 1293

0
'Шпаклевка Усім, хто взявся робити ремонт самостійно важливо знати, як правильно шпаклювати стіни, що для цього необхідно.
Адже шпаклівка стін є процедурою нанесення матеріалу на стіни з метою її підготовки під кінцеву обробку, наприклад фарбування, поклейку шпалер або декоративну штукатурку і т.д.
Оскільки вимоги до якості ремонту постійно зростають, то без шпаклівки просто неможливо приступити до кінцевої обробці.


Слід відзначити той факт, що шпаклівка стін буває декількох видів: маяковий, стартова, фінішна та ін Розглянемо більш докладно, що являє собою кожний вид шпаклівки.


Стартова шпаклівка стін.


Даний вид шпаклівки стін виконується за допомогою грубого стартового матеріалу, при придбанні його в магазині він так і називається стартова шпаклівка, робиться це для того, що б закрити великі перепади стін, штроби, отвори.
Що ж до товщини шару, який може наноситися на стіну за один раз, то він у свою чергу може досягати 1,5 сантиметра.
Допустимо нанесення декількох шарів шпаклівки в разі необхідності, але кожному попередньому шару необхідно дати час висохнути.


Для того, що б отримати максимальну якість виготовка стін, на сьогоднішній день користуються стартовими сумішами шпаклівки, стіни шпаклюють повністю суцільно, при цьому використовують малярську сітку, на яку і наносять шпаклівку.
За рахунок використання малярської сітки шпаклювальна суміш набагато краще тримається на поверхні стін, а також поверхня стає набагато рівніше, слід відзначити і те, що чим грубіше буде використана 'Шпаклевка сітка, тим рівніше буде поверхня, в тому числі завдяки ній виключається поява тріщин.

Маячная шпаклівка стін.


Даний вид шпаклівки виконується за допомогою тих матеріалів, що і стартова шпаклівка, з тією ж метою, але по маяках.
Що ж являє собою маяк це деревяна, металева або гіпсова рейка, яка виставляється у вертикальній площині під рівень, в горизонтальній площині вони виставляються в одну лінію.
Завдяки цьому, дана поверхня, після проведення на ній стартових робіт, виходить як візуально рівна, так і при перевірці правилом, рівнем вона ідеально рівна і вертикальна.
На сьогоднішній день такий вид обробки використовується досить рідко, тому що її вартість набагато більше, ніж стартова шпаклівка, та й візуально у них відмінностей немає.


Фінішна шпаклівка стін.


Фінішна шпаклівка застосовується вже після того, як були проведені роботи зі стартовою або маякової шпаклівкою.
Необхідна вона для того, що б додати гладкість поверхні.
Після шпаклівки даним видом матеріалу поверхня виходить ідеально гладкою, без будь-яких тріщин і пор.
Фінішну шпаклівку необхідно наносити тонким шаром, при цьому вона повинна повністю повторювати площину заздалегідь підготовленій поверхні.
За допомогою фінішної шпаклівки не можна ідеально вирівняти поверхню стіни, рівними вони будуть лише після проведення робіт за допомогою 'Шпаклевка стартовою або маякової шпаклівки.
Від неї ж залежить тільки гладкість поверхні.


Шпаклівка тріщин у стінах.


Під час шпаклівки тріщин у стіні, необхідно використовувати гіпсові суміші.
Даний вид робіт проводиться за допомогою металевого шпателя довгою 20-25 сантиметрів.
Для того, що б поліпшити якість шпаклівки необхідно трохи розширити саму тріщину, тоесть дещо збільшити її глибину і товщину, попередньо процарапав її за допомогою ножа по всій довжині.
Перед тим як почати шпаклівку тріщини необхідно обробити її грунтовкою глибокого проникнення.
І після того як грунтовка повністю висохне, тим самим зміцнить поверхню тріщини і зробить її більш чіпкою для шпаклювального матеріалу, можна братися за її безпосереднє шпаклювання.
Для шпаклівки тріщин можна використовувати такий матеріал як алебастр або гіпс.
Основною перевагою даних матеріалів є їх швидке затвердіння, відбувається протягом 10-15 хвилин, але є у них мінус, полягає він у тому, що з ними важко працювати, оскільки де вони досить еластичні.
Набагато легше проводити шпаклівку стін таким матеріалом як сантегіпс, він набагато еластичнішою, але твердне набагато довше.


Розглянувши види шпаклювального матеріалу, розберемо більш докладно і сам процес.


'Шпаклевка Перед тим як приступити до шпаклівки поверхні стіни її необхідно очистити, тобто видалити пил, патьоки розчину і т.д.
за допомогою скребка, шпателя, сталевий щітки або механізованим способом.
Після того як поверхня буде очищена, у разі необхідності підсушити, її необхідно погрунтувати.
Це необхідно для того, що б зменшити і вирівняти пористість поверхні стіни, а також для кращого її зчеплення з наступним шаром шпаклівки.
У разі виявлення тріщин на поверхні їх необхідно частково підмазати, використовуючи для цього гіпсову суміш і залізні або ж гумові шпателі.


В основному для цього застосовується один великий шпатель, довжиною 30 сантиметрів і один вузький, до 10 сантиметрів.
Спочатку необхідно заповнити тріщини поперечними рухами шпателя, далі нанести основний шар і вирівняти його рухом шпателя вздовж тріщин, при цьому повинна вийти гладка і рівна поверхня.
Після того, як шпаклівка остаточно висохне її необхідно зашліфувати.
Відшліфовані місця необхідно позбавити від пилу і погрунтувати, застосовуючи тугіше грунтовку якої була оброблена вся поверхня стіни.
Далі проводитися суцільна шпаклівка стіни.


Для того що б почати шпаклівку стіни знадобляться два шпателя, один великий, від 20 сантиметрів, і другий маленький, до 10 сантиметрів.
У праву руку необхідно взяти шпатель більшого розміру, а відповідно маленьким шпателем, який знаходитиметься в лівій руці, необхідно накладати шпаклівку на великий шпатель, а також у разі необхідності знімати з нього надлишки.
Для того, що б шпаклівку було зручніше забирати, вона повинна перебувати в плоскою і широкою ємності.

'Шпаклевка
Від того яким буде кут нахилу шпателя, залежатиме і товщина шпаклювального розчину наноситься на поверхню.
Відповідно чим менше буде кут нахилу шпателя, стосовно стіни, тим тонше буде і шар розчину шпаклівки, саме до такого прошарку необхідно прагнути.
У разі, коли шар розчину більше, то після висихання шпаклівки вона може дати тріщини, що в свою чергу зажадає програми додаткових зусиль для виправлення дефектів.


Що б отримати ідеально рівну поверхню, необхідно нанести не один шар шпаклівки, а як мінімум три, при цьому варто запамятати те, що кожний наступний шар потрібно наносити тільки після того, як висохне попередній.
Тобто після того, як був нанесений перший шар, потрібно дати йому висохнути, нанести на нього шар грунтовки, знову почекати поки вона висохне, і тільки після цього, прийматися за нанесення другого шару шпаклівки.
Слід відзначити той факт, що шпаклівка, яка лягає на погрунтовану поверхню, має більш тонкий шар.


Для того, що розгладити шпаклівку по стіні використовують шпатель-напівтерток.


Невелика кількість шпаклівки необхідно нанести на стіну, не товстими мазками, після чого, натискаючи на лезо шпателя трохи сильніше розрівнюють шпаклювальний шар вертикальними рухами (в деяких випадках віддається перевага горизонтальним рухам).
Таким чином розрівнювати шар шпаклівки необхідно до отримання досить тонкого шару, надлишки які будуть постійно зявлятися, слід збирати маленьким 'Шпаклевка шпателем, і не змішуючи зі шпаклівкою в ємності відразу наносити назад, на стіну.


Після того, як поверхня стіни буде ошпаклевать і висушена, її необхідно зашліфувати за допомогою дрібної наждачного шкурки або ж пемзи.
Після зачищення поверхні на ній не повинно бути найменших дефектів, тобто шорсткостей або дрібних тріщин та ін

На сьогоднішній день широко використовуються сухі шпаклівки, які перед тим як приступити до роботи, необхідно розвести водою, для цього буде потрібно ємність, в якій
буде розлучатися шпаклівка і дриль з міксерної насадкою, для кращого її розмішування.


В основному для шпаклювальних робіт необхідні такі інструменти як: ємність для суміші, електрична дриль-міксер, плоска широка ємність для шпаклівки, шпатель для великої поверхні 30-60 сантиметрів, шпатель для укосів, накладання шпаклівки, закладення тріщин 15-25 сантиметрів;
шпатель для дрібних тріщин і накладання шпаклівки 4-10 сантиметрів; малярський ніж; наждачний шкурка; шпатель-напівтерток; рейка або правило.

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Категория: Строительные работы, Полезное

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Як прикрасити двір своїми руками в селі, на дачі або в школі
 • Як виростити троянду в домашніх умовах з букета або насіння
 • Як побудувати альтанку своїми руками з різних матеріалів
 • Прибудова до будинку своїми руками
 • Види стель Будівельний портал Красноярська будівництво, ремонт і нерухомість, будівельні матеріали, компанії і товари, оголошення, послуги з ремонту та будівництва в Красноярському краї.
 • Декор вітальні: стін, меблів і стелі
 • Вирівнювання стін. Як і чим вирівнювати стіни
 • Як зробити компютерний, більярдний або тенісний стіл своїми руками
 • Як самостійно встановити бойлер
 • Внутрішнє оздоблення стін своїми руками
 • ПОЛЕЗНОЕ

 • Що таке Smart TV?
 • Дизайн інтер'єру вітальні
 • Яскраві акценти кухні Будівництво та ремонт
 • Що таке Модульні меблі
 • ЯК ВИБРАТИ КОМП'ЮТЕРНЕ КРІСЛО ДЛЯ БУДИНКУ і http://smm-up.com/youtube-view/
 • Маленькі елементи декору - оригінальні полички Будівництво та ремонт
 • Лестницы с перилами или без перил? Мода или безопасность?
 • Розрахунок собівартості Будівельний Успіх
 • Ескізний проект
 • Фахверк

 • Душові кабіни
 • Писаний глечик Будівництво та ремонт
 • Як відрізнити підроблений кульовий кран від цього, і чим небезпечна підробка?
 • Сборный бассейн EXCELLENT
 • Труби, використовувані в системах дренажу та водопостачання Aseko - будівельний портал
 • Птах щастя - робимо іграшку самі Будівництво та ремонт
 • Електричні опалювальні прилади
 • Композитные бассейны
 • Газові котли bosch
 • Який тип водонагрівача: проточний або накопичувальний - більш зручний? Будівництво та ремонт
 • Push 2 Check