dle бесплатно

Главная
Стеновые материалы
Фасадные материалы
Кровельные материалы
Изоляционные материалы
Окна, стекла, зеркала
Напольные покрытия
Интерьер, мебель
Плитка и камень
Двери
Потолки
Сантехника
Инструмент
Строительные работы
Отделочные работы
Ландшафтный дизайн
Материалы
Безопасность
Бетон, ЖБИ
Кондиционирование
Полезное
Вход на сайт

Як вирівняти підлогу Будівельний портал Красноярська будівництво, ремонт і нерухомість, будівельні матеріали, компанії і товари, оголошення, послуги з ремонту та будівництва в Красноярському краї.

Автор: admin, посмотрело: 840

0
Для того, щоб вирівняти підлогу з подальшою його обробкою, нам необхідно добре підготувати його основу.
Мало хто з господарями може похвалитися у своїй квартирі наявністю абсолютно рівних підлог.
Підлоги у нас бувають не тільки з нерівною поверхнею, але і з нерівною площиною, а стало бути, це дуже негативно впливає на майбутнє підлогове покриття, а також негативно позначається на експлуатації кімнати.
Ну що ж, давайте сьогоднішню нашу статтю цілком присвятимо первісного етапу ремонту підлог вирівнюванню.
Далі ми розглянемо для чого необхідно вирівнювати підлогу, за допомогою яких будівельних сумішей можна вирівнювати підлогу, а так само розглянемо способи вирівнювання підлоги своїми руками.


Для чого необхідно вирівнювати підлогуБагато новачків задаються питанням: навіщо вирівнювати підлогу?
Відповідь на це питання складається з декількох чинників.
Виробляти-яку обробку підлоги на нерівну і непідготовлену поверхню неправильно.


По-перше, якщо ви наприклад стеліть лінолеум, то нерівності підлоги будуть відразу видно на його поверхні.
При укладанні на нерівну поверхню ламінату або паркету, він може скрипіти в області нерівностей або попросту почати деформуватися і тріскатися, особливо в місцях стиків.


По-друге, нерівна підлога негативно позначається на меблів, коли вона стоїть з перекосом у дну сторону.


Третє, якщо ви вирішили зайнятися підлогою, то це необхідно робити грунтовно, а не як кажуть у народі: тяп-ляп.


Здійснити вирівнювання підлоги можна самостійно і для цього необовязково наймати бригаду будівельників і виробляти зайві розтрати, адже ці роботи ви цілком можете провести самостійно, складного в них абсолютно нічого немає.


Как выровнять пол

Підготовка підлоги до вирівнюванняЗвичайно ж, перед вирівнюванням підлоги його необхідно очистити і провести всі необхідні для подальших робіт заміри та розрахунки.
З причини того, що підготовчий етап підлоги перед вирівнюванням відіграє дуже важливу роль, на ньому ми зупинимося більш детально.


Спочатку ми повинні прибрати вже наявне підлогове покриття: лінолеум, дошки, підлогову плитку, плінтуса і т.п.
Після того як ви демонтували старий підлоговий матеріал, підлогу необхідно добре очистити від сміття і пилу.


Потім за допомогою двох рівнів, довгого і невеликого, приступаємо до виміру рівня поверхні і площини підлоги.
У чому відмінність поверхні від площини необхідно знати при будь-яких вирівнюючих роботах.
Поверхня підлоги, напевно всім зрозуміло, що це рівень самої підлоги, а ось площину підлоги, згадуємо курс геометрії, це розташування самої плити, а точніше її рівність.
Іншими словами можна сказати, що поверхня підлоги це поверхня підлогової плити, а площину плити це те, наскільки правильно (рівно або криво) вона укладена.


Для початку беремо довгий рівень і визначаємо по ньому так звану загальну картину, щоб знати з чим нам доведеться працювати.
Таким чином, за допомогою даного рівня, ми визначаємо площину плити, її рівність укладання.
Знаючи вміння наших будівельників, і як вони цікаво будували будинки, то дуже часто плита нашого статі може бути покладеної криво, а значить на ту частину ухилу нам знадобиться багато вирівнюючої суміші.
Далі ми з допомогою довгого і маленького рівнів перевіряємо саму поверхню підлоги і наявних на ній нерівностей.
Коли ми виробили всі рівневі заміри, приймаємо рішення щодо способу вирівнювання підлоги, про які ми розповімо трохи нижче.


Після того як ви зробили виміри продумайте питання прокладки в підлозі яких комунікацій.
Такими комунікаціями можуть бути труби автономного опалення, електрична проводка, телевізійний і мережевий кабель і т.п., всі дроти обовязково укладаються в гофру.


Фінальною стадією вирівнювання підлоги буде грунтовка його поверхні.
Деякі чомусь нехтують цим питанням, толі в цілях економії, толі через те, що не розуміють всієї важливості даного процесу.
По-перше, грунтовка забезпечить якісне і надійне зєднання цементної стяжки і підлоги.
По-друге, грунтовка запобіжить можливе утворення тріщин на вирівнює стяжці, а також сприяє гідроізоляції.
Для грунтовки поверхні, ретельно вичищаємо поверхню підлоги, після чого, за допомогою валика гарненько обробляємо підлогу грунтовкою, не шкодуючи її.
Через 2-4 години, залежно від температури приміщення, грунтовка повинні висохнути.


Які бувають види вирівнювання підлогиНа сьогоднішній день використовуються 3 види вирівнювання полів:

 1. Вирівнювання наливним підлогою;

 2. Вирівнювання за допомогою розчину-ровнітеля, по маяках;

 3. Вирівнювання за допомогою деревяних лаг.


Саме в такій послідовності, в якій ми перерахували способи вирівнювання підлоги, вони мають частоту застосування.
Давайте розглянемо особливості і відмінності даних способів вирівнювання підлоги.


Наливна підлога

Наливна підлога проводиться за допомогою відповідної суміші, яка готується в спеціальних пропорціях з водою, щоб забезпечити її рівномірне розтікання по всьому периметру кімнати.
Таким чином, вам непотрібно виробляти складну роботу з замісом цементної суміші, рівномірному її розподілу і вирівнюванню правилом.


Даний спосіб допоможе вам вирішити питання нерівного статі, якщо на його поверхні є незначні нерівності або ж площину плити трохи йде у бік.
Виходячи з глибини нерівностей і догляду плити необхідно вирахувати рівень заливки підлоги, при цьому врахуйте, що наливна підлога повинен бути від 3-ох до 35-ти мм заввишки.
Відповідно, якщо для вирівнювання підлоги вам необхідна стяжка понад 35мм, тоді цей варіант вам не підходить.
В інших же випадках рекомендуємо використовувати саме цей спосіб вирівнювання підлоги, на увазі його простати і дешевизни.


Вирівнювання по маяках

Відмінною особливістю даного способу вирівнювання підлоги від попереднього є те, що тут використовується абсолютно інша процедура вирівнювання, спершу споруджуються так звані маяки по яких власне і відбувається вирівнювання підлоги, тобто маяки це орієнтирний рівень, висоти нового
статі.


За допомогою цього способу ви можете вирівняти значні нерівності поверхні і площини підлоги.
Крім того, даний спосіб підходить в тому випадку, якщо в підлогу ви хочете прокласти будь-які комунікації, а якщо так, то вони повинні бути приховані під достатнім шаром стяжки, що можна вирішити за допомогою вирівнювання розчином-Ровнітеля.


Вирівнювання за допомогою деревяних лаг

На відміну від попередніх способів, даний спосіб не використовує в собі цементні та інші суміші, що вирівнюють.
Процедура вирівнювання полягає в тому, що з кроком в кілька сантиметрів один від одного на спеціальні анкера монтуються деревяні рейки, на регульовану висоту.
Таким чином ви можете підняти рівень підлоги на необхідну вам висоту, а під підлогою провести габаритні комунікаційні конструкції, або ж призвести межпольное утеплення.


Даний тип вирівнювання підлоги підходить в тих випадках, якщо у вас холодну підлогу, найчастіше це буває в приватних будинках або ж на перших поверхах багатоквартирних будинків, завдяки чому між плитою і поверхнею підлоги залишається простір, який можна буде використовувати для укладання утеплювача.
Також даний спосіб відмінне рішення, якщо під підлогою планується проведення вентиляційних, стокових та інших габаритних комунікацій.


Как выровнять пол

Способи вирівнювання підлогиПісля того як ви визначилися зі способом вирівнювання підлоги, заздалегідь провівши всі підготовчі дії, приступаємо до процедури вирівнювання.
Кожну процедуру вирівнювання ми розглянемо більш докладно.


Наливне вирівнювання підлогиЯк вже говорилося раніше, наливна підлога включає в себе досить просту процедуру вирівнювання.
Наливна підлога це Самовирівнююча суміш, завдяки рідкісної своїй консистенції, вона розтікається по всій площі підлоги, тим самим в місця западин і поглиблень затікає більше суміші, в місця напливів менше.


Щоб зробити наливну підлогу вам необхідно придбати спеціальну суміш, де буде написано: для наливної підлоги.
На упаковці даної суміші обовязково буде написано в яких пропорціях вона розлучається.
Для розведення суміші вам знадобиться ємність, бажано щоб це було пластикове відро, так як їм зручніше буде заливати вирівнює суміш.
Насипаємо необхідну кількість сухої суміші, заливаємо вказану кількість води і замішуємо наливну субстанцію в даній ємності.


Далі, коли наливна суміш готова, від дальнього кута виробляємо поступовий затоку субстанції, переміщаючись до виходу.
Суміш повинна розтікатися по всій площі кімнати.
Коли суміш розтеклася, беремо голчастий валик і з його допомогою позбавляємося від можливих бульбашок повітря, які можуть бути в наливний суміші.
Розкочування виробляєте дуже ретельно, в різних напрямках по кілька разів, це необхідно не тільки для виключення бульбашок повітря всередині суміші, так і для рівномірного розподілу наливний суміші.
Висота голок у валику повинна бути більше висоти шару наливної суміші.
Варто відзначити, що якщо ви використовуєте даний спосіб для вирівнювання підлоги у великій кімнаті, то заливку необхідно робити заздалегідь розбивши кімнату на сектори, але в той же час намагатися зробити все швидко, щоб всі сектори зєднати воєдино.


Перевага наливної підлоги і в тому, що він швидко висихає і вже через кілька годин ви зможете проводити подальші ремонтні роботи.


Тепер що стосується розрахунків.
Якщо площа вашої кімнати 8 квадратних метрів, то для наливної підлоги вам знадобитися щонайменше 6 мішків вирівнюючої суміші.


Как выровнять пол

Вирівнювання підлоги за допомогою ровнітеляТепер давайте розглянемо другий спосіб вирівнювання підлоги по маяках.
Коли поверхня підлоги підготовлена: очищена і оброблена грунтовкою, беремо спеціальні рейки, які у нас будуть виконувати роль маяків.
Чому маяків і які це рейки?
Почнемо по порядку.


Так як для даного способу вирівнювання ми будемо використовувати густу вирівнює суміш, то сама по собі вона розтікатися не буде, а отже нам її необхідно буде самостійно рівняти.
Якщо логічно замислитися, то як же можна в такому випадку вирівняти кімнату?
Для цього уздовж кімнати укладаються так звані маяки, за рівнем яких ми і будемо рівняти підлогу.
В якості маяків можуть використовуватися як перфоровані металеві куточки, так і будь-який схожий рівний металевий матеріал, але звичайно ж, перевагу краще всього віддати перфорованим куточкам.


Отже, для укладання маяків відступаємо від паралельної стіни кілька сантиметрів, з кроком в метр і виробляємо їх укладання поперек кімнати.
Самі маяки фіксуємо до підлоги за допомогою будівельної суміші: алебастру, або ж цементу.
Шлепковимі рухами, за допомогою шпателя, в ряд наносимо невелику кількість суміші, шар якої залежить від нового рівня підлоги.
Потім зверху кладемо маяк і вирівнюємо його за рівнем.
Переконавшись у його рівному укладанню, заповнюємо наявні між підлогою та маяком порожнечі, даної сумішшю.
Після чого проробляємо таку процедуру з іншими маяками.
Коли маяки надійно зафіксовані приступаємо до робіт.


Від дальнього кута, в отворі між першим і другим маяком, закидаємо спеціальний цементний розчин, щоб він був трохи вище рівня маяків і за допомогою правила рухами в сторони, у напрямку до себе, а потім від себе рівняємо спираючись правилом на маяки дану область
.
Використовуйте для рівняння ділянка довжиною не більше метра.
Потім, таким же чином, робимо вирівнювання решті частини підлоги.


Висихати така підлога буде не менше 3-ох діб.
Що стосується кількості використовуваної суміші, то назвати її дуже складно, так як вона буде завісити від площі кімнати і нарощуваної висоти підлоги.


Как выровнять пол

Вирівнювання підлоги за допомогою деревяних лагНу і останній варіант вирівнювання підлоги за допомогою рейок.
Для того, щоб самостійно правильно вирівняти підлогу деревяними лагами, вам знадобляться спеціальні анкерні болти.
Такий болт складається з самого анкера, який вставляється в бетонну підлогу і затягується гайкою, і довгого різьбового підстави, на яке накручується фіксує гайка і кладеться шайба, потім через заздалегідь пророблений отвір вставляємо деревяні лаги, поверх лаг на анкер кладемо шайбу і фіксуємо зверху гайкою.


Таким чином ми монтуємо лаги на анкера, які встановлюються з кроком в 50-60см один від одного і далі за допомогою рівня регулюємо їх рівність.
Між самими лагами має бути відстань близько 20-30см.
У верхній частині лаг необхідно зробити спеціальні канавки, щоб гайка не виступала за поверхню лаг.


При необхідності під лаги можна укласти теплоізоляційний матеріал, наприклад скловату.
Така підлога буде відмінно утеплений і має хорошу звукоізоляцію.
Поверх лаг саму поверхню нової підлоги виробляємо з фанери, або ж з листів ДСП.


Часті питання, які задають новачки при вирівнюванні підлоги:Як вирівняти бетонну підлогу

Якщо поверхня бетонної підлоги рівна і вам необхідно провести високоякісне вирівнювання бетонної поверхні підлоги, то наливна підлога самий найкращий варіант для вирішення даної задачі.


Як вирівняти підлогу під лінолеум і паркет

Вироблена з даних матеріалів оздоблення підлоги вимагає ідеально рівної поверхні, тому рекомендується знову-таки використовувати вирівнювання наливним підлогою.
Якщо ж підлога сильно нерівний, то його вирівнювання можна провести за допомогою розчину-ровнітеля.
У разі якщо з якихось причин поверхня буде недостатньо рівною, для набуття високоякісної рівній поверхні ви можете зробити другий шар підлоги, наливної.


Як вирівняти підлогу у ванній

Якщо ви ламаєте голову над питанням: як вирівняти підлогу під плитку у ванній, то для цього може бути 2 способи.
Перший спосіб: провести попереднє вирівнювання поверхні підлоги і вже безпосередньо на дану поверхню робити укладання плитки.
Другий спосіб: вирівнювання підлоги безпосередньо при укладанні плитки, тобто коли на підлогу або плитку (залежно від технології укладання), ви наносите великий шар клейкої суміші і робите вирівнювання рівня підлоги вже по укладеній плитці.


Відеоінструкції з вирівнювання підлоги:

Категория: Строительные работы, Полезное

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Як прикрасити двір своїми руками в селі, на дачі або в школі
 • Як виростити троянду в домашніх умовах з букета або насіння
 • Вирівнювання стін. Як і чим вирівнювати стіни
 • як зробити відкоси на вікнах своїми руками
 • Як побудувати альтанку своїми руками з різних матеріалів
 • Прибудова до будинку своїми руками
 • Як самостійно встановити бойлер
 • Види стель Будівельний портал Красноярська будівництво, ремонт і нерухомість, будівельні матеріали, компанії і товари, оголошення, послуги з ремонту та будівництва в Красноярському краї.
 • Декор вітальні: стін, меблів і стелі
 • Як зробити компютерний, більярдний або тенісний стіл своїми руками
 • ПОЛЕЗНОЕ

 • Яскраві акценти кухні Будівництво та ремонт
 • Дизайн інтер'єру вітальні
 • Що таке Smart TV?
 • Що таке Модульні меблі
 • ЯК ВИБРАТИ КОМП'ЮТЕРНЕ КРІСЛО ДЛЯ БУДИНКУ і http://smm-up.com/youtube-view/
 • Лестницы с перилами или без перил? Мода или безопасность?
 • Маленькі елементи декору - оригінальні полички Будівництво та ремонт
 • Фахверк
 • Ескізний проект
 • Розрахунок собівартості Будівельний Успіх

 • Душові кабіни
 • Писаний глечик Будівництво та ремонт
 • Як відрізнити підроблений кульовий кран від цього, і чим небезпечна підробка?
 • Труби, використовувані в системах дренажу та водопостачання Aseko - будівельний портал
 • Електричні опалювальні прилади
 • Сборный бассейн EXCELLENT
 • Птах щастя - робимо іграшку самі Будівництво та ремонт
 • Композитные бассейны
 • Газові котли bosch
 • Який тип водонагрівача: проточний або накопичувальний - більш зручний? Будівництво та ремонт