dle бесплатно

Главная
Стеновые материалы
Фасадные материалы
Кровельные материалы
Изоляционные материалы
Окна, стекла, зеркала
Напольные покрытия
Интерьер, мебель
Плитка и камень
Двери
Потолки
Сантехника
Инструмент
Строительные работы
Отделочные работы
Ландшафтный дизайн
Материалы
Безопасность
Бетон, ЖБИ
Кондиционирование
Полезное



 • Как научиться электросварке
 • Как убраться в офисе
 • Антиобледенение кровли
 • Как выбрать входные композитные двери
 • Как укладывать тротуарную плитку
 • Как выбрать кран-манипулятор
 • Как быстро переехать в новую квартиру
 • Как выбрать ковролин
 • Как выбрать шкаф купе
 • Зачем нужна строительная экспертиза

 • Вход на сайт

  Як відрізнити підроблений кульовий кран від цього, і чим небезпечна підробка?

  Автор: admin, посмотрело: 1980

  0
  Як відрізнити підроблений кульовий кран від цього, і чим небезпечна підробка?Якісний кран, який він?
  Розглянемо, наприклад, таке, технологічно не найпростіше сантехнічне виріб, як кран. На перший погляд незнайомого з сантехнікою людини - кран досить простий, але це не так! Сьогодні в силу масового будівництва і заміни комунікацій ми бачимо підвищений попит на цей виріб. Ми можемо побачити її в будь-якому спеціалізованому магазині або просто на ринку у дуже багатому асортименті, який може збити з пантелику навіть досвідченого сантехніка. Отже, як же визначити, що перед нами, якісний кран або підробка, без допомоги продавця? Замовити шарові крани ви можете на сайті http://emet.com.ua/.
  Розберемо кілька ознак, доступних при елементарному огляді.
  Будь якісний кран виготовляється з попередньо відлитих (як правило, двох) заготовок з наступним гарячим штампуванням в полутвердом стані, піскоструминної обробкою, потім механічною обробкою і никелировкой (вона необхідна для захисту латуні від агресивної слабокислою чи слаболужною середовища). При такому способі виробництва на так званому «тілі» крана є точки лиття (місце заливання металу у форму). Також можна побачити нерівну, рябую поверхню, що теж скаже швидше про литому походження заготовки. Вага такого крана, безсумнівно, вище, ніж у його підробленого брата, так як він, в основному (тіло, куля, шток), зроблений з водопровідної латуні марки CW N 617 (ЛС 59-1), що теж може бути зазначено (але необов'язково). Також повинен бути вказаний приєднувальний розмір «DN» робочий тиск «PN».
  Якісний кран виготовлений методом відцентрового лиття, навіщо?
  Відцентрове лиття - один з найбільш дорогих видів виробництв і енергоємному (плавка металу), і в технологічному сенсі. Тільки такий спосіб виробництва гарантує однорідність металу, з якого виготовлений кран (відсутність раковин, пустоти і т. д.) і його стабільність (відсутність внутрішніх напружень), формуючи повну монолітність вироби і, як наслідок, найвищу міцність.
  На завершення розповіді про якісному крані, розкриємо декілька секретів складів сплавів та інших матеріалів, застосовуваних у виробництві кульових кранів.
  Латунь водопровідна CW N 617 (ЛС 59-1). Склад: мідь - 58%, цинк - 40%, свинець - 2%. Це спеціально створений сплав латуні для систем водопостачання та опалення, має всі необхідні сертифікуючі документи і застосовується у всьому світі, включаючи Росію.
  Фторопласт, інша назва Тефлон (P.T.F. E.) - матеріал, що має самий низький коефіцієнт тертя (майже як у льоду), в силу чого, володіє дуже високою стійкістю до стирання, гарантуючи кульового крана кілька тисяч циклів відкривання/закривання без втрати герметичності. В кульовому крані застосовується як ущільнення кулі, іноді ущільнення штока.
  Матеріал NBR 70 SH/ A, або його аналог Viton 70 SH/ A - високоякісна маслобензостійка гума, не міняє своїх властивостей до 120°С. В кульовому крані - подвійне ущільнення штока.
  Алюміній UNI 5076 або сталь Fe.CB4, Fe.PO4 (або оцинкована сталь, покрита полімером або пофарбована) - застосовується для виготовлення ручок.
  Підробка, яка вона?
  Обмовимося відразу, класифікувати підробки дещо складніше, так як інформації про їх виробництві дуже мало, але ми все ж спробуємо.
  З чого зроблений сурогатний кран?
  Почнемо з того, що з представленої на сьогоднішній день продукції на ринку трубопровідної арматури від 70 до 85% є підробленою, включаючи і крани, як найбільш подделываемое виріб.
  Підробки бувають різні:
  Найбільш дешеві виготовлені з різних силуминосодержащих сплавів, відходів алюмінієвого виробництва або металевого порошку. Точного складу цих сплавів немає, так як виробник прихований і не ставить метою якість - його цікавить мінімальна ціна кінцевого виробу, який він видає під ім'ям якої-небудь відомої марки. Такі сплави крім конструктивних недоліків не є харчовими, а, навпаки, часто небезпечні для здоров'я, оскільки містять у своєму складі ряд хімічних елементів і важких металів у неприпустимих концентраціях. Кран виготовляється методом простого штампування, про що говорить ідеально рівна і гладка, іноді глянцева поверхня крана. На такому крані може бути присутнім назва якої-небудь відомої фірми-виробника трубопровідної арматури з навмисно допущеною помилкою в назві, щоб складніше було звинуватити в порушенні прав правовласника. Структура, як і сам матеріал крана, вкрай не однорідні, мають численні внутрішні напруги, порожнечі, раковини, при цьому навіть при акуратній установці такого крана на трубу виникне гальванічна пара силумін-сталь, де сталь набагато сильніше, і за 3-4 місяці кран може перетворитися на труху. Куля в такому крані зроблений, як правило, з роторної сталі (для додання більшої ваги і досягнення меншої ціни виробу). Будучи встановленим, куля швидко іржавіє, що не дає в подальшому можливості закрити/відкрити кран. Настільки відвертих підробок представлено на сьогоднішній день не найбільше, набагато складніше справа йде з наступним видом сурогату.
  Ці підробки найбільш поширені і видаються саме за оригінал, іноді несуть на своєму тілі фірмовий логотип відомої марки, зроблені вони з жовтого сплаву. Хотілося б переінакшити відому приказку: «Не все те золото, що блищить „в „Не все те латунь, що жовтого кольору “. Кран також виконаний на простому штампі і відрізняється від крана I типу великою вагою, матеріалом і більш респектабельним виглядом. В окремих випадках можна побачити точки лиття - на ідеально рівній поверхні виштампувані ідеально рівні „точки лиття“. Такий кран видають за оригінальний, мотивуючи це його „жовтими " нутрощами“. Другий тип підробки, як і перший, не проходить механічної обробки. Це дорого, по-перше, і небезпечно, по-друге, так як при токарній обробці штампування, заготовка може просто розлетітися, тому різьба, як правило, теж выштампована. Якщо Ви побачили на «Італійському“ кульовому крані дату виготовлення, датовану восьмим місяцем - перед Вами явна підробка, так як вся промислова Італія в серпні місяці не працює.
  Результати тестів незалежної лабораторії Місіс.
  На завершення цієї статті, наведемо Вам результати тестів незалежної лабораторії Місіс і порадимо звертатися в спеціалізовані магазини прямих дилерів фірм-виробників, які безпосередньо зацікавлені в просуванні якісної продукції на російський ринок і гарантують Вам відсутність проблем, пов'язаних з інженерної складової сантехніки.
  Повністю відповідають російським стандартам і європейським нормам CEN тільки зразки 2 і 8. Корпусу і кулі цих кранів виготовлені з латуні, склад якої ідентичний латуні ЛС59-1, що задовольняє сантехнічним вимогам.
  Спектральний аналіз показав, що корпуси зразків 1, 4, 5, 6, 7 (невідомих виробників) і куля зразка 1 зроблені з латуні з нестандартним хімічним складом: перевищеним вмістом свинцю (Pb) 4-5%, олова (Sn) 1,5-2% і нікелю (Ni) 1%. Матеріали ці близькі за складом до свинцювата латуні ЛС58-3 або ливарної бронзи Бр ОЦС 5-5-5, які за російським нормам неприпустимо використовувати для виготовлення сантехнічної арматури з-за підвищеного вмісту свинцю. З цього можна зробити висновок, що вироби 1, 4, 5, 6, 7 виплавлені з низькоякісного несортованого вторинної сировини.
  Корпус зразка 3 (виробник також невідомий) виготовлений навіть не з вторинної латуні, а з цинкового сплаву ЦАМ10-1, що містить алюміній і мідь. Його відмітна властивість - підвищена крихкість. До того ж сплав має низьку корозійну стійкість, що теж може призвести до скоропостижному руйнування сантехнічної арматури.
  Кулі більшості „нестандартних“ кранів(3, 4, 5, 6, 7) виточені з електротехнічної динамной сталі. Цей матеріал призначений для виготовлення якорів і полюсів електричних машин постійного струму, а також для роторів і статорів асинхронних двигунів промислової частоти, і вже ніяк не володіє антикорозійними властивостями. Утворилася з часом іржа при повороті кулі виступає в ролі абразиву і зношує поверхні.
  Купуючи продукцію у сумнівних продавців і в стихійних місцях торгівлі, задумайтеся, чи варто економити на здоров'ї.

  P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

  Категория: Сантехника

  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Як прикрасити двір своїми руками в селі, на дачі або в школі
 • Як виростити троянду в домашніх умовах з букета або насіння
 • Як побудувати альтанку своїми руками з різних матеріалів
 • Прибудова до будинку своїми руками
 • Вирівнювання стін. Як і чим вирівнювати стіни
 • як зробити відкоси на вікнах своїми руками
 • Види стель Будівельний портал Красноярська будівництво, ремонт і нерухомість, будівельні матеріали, компанії і товари, оголошення, послуги з ремонту та будівництва в Красноярському краї.
 • Декор вітальні: стін, меблів і стелі
 • Як самостійно встановити бойлер
 • Як зробити компютерний, більярдний або тенісний стіл своїми руками
 • ПОЛЕЗНОЕ

 • Що таке Smart TV?
 • Дизайн інтер'єру вітальні
 • Яскраві акценти кухні Будівництво та ремонт
 • Що таке Модульні меблі
 • ЯК ВИБРАТИ КОМП'ЮТЕРНЕ КРІСЛО ДЛЯ БУДИНКУ і http://smm-up.com/youtube-view/
 • Лестницы с перилами или без перил? Мода или безопасность?
 • Маленькі елементи декору - оригінальні полички Будівництво та ремонт
 • Розрахунок собівартості Будівельний Успіх
 • Ескізний проект
 • Фахверк

 • Душові кабіни
 • Писаний глечик Будівництво та ремонт
 • Як відрізнити підроблений кульовий кран від цього, і чим небезпечна підробка?
 • Сборный бассейн EXCELLENT
 • Електричні опалювальні прилади
 • Птах щастя - робимо іграшку самі Будівництво та ремонт
 • Труби, використовувані в системах дренажу та водопостачання Aseko - будівельний портал
 • Композитные бассейны
 • Газові котли bosch
 • Який тип водонагрівача: проточний або накопичувальний - більш зручний? Будівництво та ремонт