dle бесплатно

Главная
Стеновые материалы
Фасадные материалы
Кровельные материалы
Изоляционные материалы
Окна, стекла, зеркала
Напольные покрытия
Интерьер, мебель
Плитка и камень
Двери
Потолки
Сантехника
Инструмент
Строительные работы
Отделочные работы
Ландшафтный дизайн
Материалы
Безопасность
Бетон, ЖБИ
Кондиционирование
Полезное • Как научиться электросварке
 • Как убраться в офисе
 • Антиобледенение кровли
 • Как выбрать входные композитные двери
 • Как укладывать тротуарную плитку
 • Как выбрать кран-манипулятор
 • Как быстро переехать в новую квартиру
 • Как выбрать ковролин
 • Как выбрать шкаф купе
 • Зачем нужна строительная экспертиза

 • Вход на сайт

  Що таке Smart TV?

  Автор: admin, посмотрело: 2424

  0
  Що таке Smart TV?Смарт ТВ - це нове середовище взаємодії Інтернету з сучасними телевізорами і приставками, що дозволяє розширити асортимент переглядаються фільмів, серіалів, мультфільмів та інших передач за допомогою простого доступу в Інтернет.  Смарт ТБ відкриває нові кордони в порівнянні з звичний кабельним телебаченням, з'являється доступ до безлічі альтернативних точок зору, авторських та аматорських відеосюжетів які раніше не могли потрапити на екрани телевізорів. Телевізійна середовище стає більш широкою, відкритою і публічною. Вона більш не обмежена стандартним переліком кабельних каналів, тепер користувач може сам вибирати, який з мільйонів відеофрагментів, розташованих в Інтернеті, йому подивитися.

  Смарт ТБ дає можливість отримати безкоштовний доступ до тисяч фільмів, мультфільмів, серіалів, шоу, освітніх і пізнавальних передач, які можна подивитися в будь-який час доби, стежити за новинками та прем'єрами, а іноді навіть дивитися фільми по телевізору прямо в день їх виходу на великий екран.

  Доступ телевізора в інтернет дозволяє використовувати безліч корисних ресурсів, в т.ч. інформаційні (погода на тиждень вперед, курси валют), пізнавальні (фотографії міст світу, художні фотографії), розважальні (сервіси прослуховування музики), если вас интересует программа для скачивания музыки вконтакте вам сюда, соціальні (доступ до соціальних мереж) та ігрові.

  Технологія Смарт ТБ виконує ще одну важливу функцію - вона робить телебачення дешевше, зручніше та доступніше. Це досягається завдяки використанню Інтернету в якості інформаційного середовища, яка наповнює телевізор тисячами безкоштовних фільмів і телевізійних програм, що знаходяться у відкритому доступі.
  Платформи

  Зовсім недавно, всього пару років тому компанія Samsung випускає на ринок нову революційну розробку середовища Смарт ТБ, а через два роки вже практично кожен виробник телевізорів має свою лінійку Смарт-телевізорів. Можливість доступу телевізора в інтернет стала головним завданням виробників Смарт-ТВ платформ, тому, нарівні з новими телевізорами, виробники випускають телевізійні приставки, які дозволяють до наших звичайним кінескопним телевізорів додати всі можливості середовища Смарт-ТВ.

  Для цього необхідно буде придбати відповідну приставку, яка дозволить розширити базові функції телевізора і підключити його до Інтернету. Благо, що приставки з середовищем Смарт ТВ випускаються не рідше ніж, нові моделі плазмових панелей, тому проблеми з підключенням свого домашнього телевізора до Інтернету виникнути не повинно.

  Здавалося б, що для нас, як простих користувачів, такий стрімкий розвиток технологій має нести одні вигоди - удосконалення технологій, зниження цін, однак не все так просто як може здатися з першого погляду.

  Як і на інших ринках, пов'язаних з розвитком високих технологій конкуренція серед учасників не завжди проявляється кращим чином. У конкретному випадку головною особливістю розвитку середовища Смарт ТБ є унікальне бачення кожного виробника телевізорів своєї оптимальної середовища Смарт ТБ. Іншими словами середу Смарт ТБ від компанії Samsung, значно відрізняється від аналогічної розробки компаній LG, Panasonic, Sharp, Sony і інших. Ці відмінності виявляються в різній структурі платформи Смарт ТБ, у швидкості її роботи, а головне її внутрішньому наповненні корисними для нас сервісами - одна платформа дає більш широкий спектр сервісів для перегляду фільмів, у той час як інша спеціалізується на соціальних та розважальних програмах, іграх і інше.  Все це різноманіття платформ і сервісів значно ускладнюють розуміння, як і для чого використовувати середу Смарт ТБ, а якщо ми вже визначилися з тим, що ми від неї хочемо отримати, то як вибрати ту, яка для нас підходить.

  Прошу зауважити, що ми говоримо тільки про самому середовищі Смарт ТБ, тому що найчастіше вона не залежить від конкретних моделей телевізорів або приставок.

  Тому якщо ви вирішили додати Смарт-можливості в свій домашній телевізор, ми рекомендуємо вам спочатку вибрати підходящу для себе платформу Смарт ТБ, а потім вже підібрати під неї приставку. Якщо ж ви вирішили повністю оновити свій домашній телевізор, то ми рекомендуємо звернути увагу на те, яка середовище Смарт ТБ на ньому встановлена, тому що це надалі позначиться на тій кількості Інтернет-сервісів, якими ви зможете користуватися.
  Платформи

  Найвідомішою середовищем Смарт ТБ на російському і світовому ринку є продукт компанії Samsung, який носить назву Smart Hub. Незважаючи на те, що компанія раніше всіх вийшла на світовий ринок, все ж за кількістю російськомовних додатків вона поступається іншому світовому гіганту LG і його розробці з однойменною назвою LG Smart TV. Середа Смарт ТВ цих платформ нагадує давно знайомий Смартфон з десятками ярличків, за якими ховаються нові можливості вашого телевізора.

  Російські телекомунікаційні компанії вибрали свій шлях розвитку телебачення за допомогою інтернету. Вони пропонують кілька власноручних сервісів, які на їх думку повинні задовольнити звичаї користувачів.

  Ростелеком і Onlime постараються здивувати нас сервісами перегляду телеканалів через мережу Інтернет, наповненням власних фільмотек, а також різними корисними сервісами, які плануються до запуску в 2012 році. Мобільний оператор Білайн, вже перевалив за межі власної Інтернет-мережі, і незабаром його телевізійна платформа буде доступна всім користувачам Інтернету. Компанія МТС вирішила достукатися до користувачів через екрани мобільних телефонів, і тепер пропонує дивитися відео з мобільного телефону, не сплачуючи при цьому за трафік.

  В цілому, російські розробки - це поки що ні повноцінні смарт-платформи, проте вони вже наділені цілим рядом функцій, що дозволяють дивитися відео з інтернету, а тому також будуть цікаві російським користувачам.

  Решта світові бренди тільки починають з'являтися в Росії з власними платформами Смарт ТБ, тому за якістю наповнення російськомовними сервісами значно поступаються першим двом лідерам і російським компаніям. Однак ринок поки що ще зовсім молодий, і, можливо, вже через півроку лідери російського ринку зміняться, але поки давайте розглянемо основних виробників смарт-платформ, яких ми можемо купити вже сьогодні.
  Наповнення:
  Російські телеканали, які можна дивитися безпосередньо через інтернет

  Російські фільми і серіали добре представлені в додатках Ivi, Zoomby, і Tvigle. Всі вони безкоштовні і надають найширший вибір картин російської кіноіндустрії. Тут є нові російські серіали, повнометражні фільми, фільми епохи СРСР - іншими словами, перелік фільмів цілком задовольнить справжнього любителя російського кіно.

  Частково серіали присутні в додатку Стрім Інтерактив. Їх тут всього 7 штук, хоча можливо ті навіть серед них ви знайдете ті, які сподобаються вам.

  Зарубіжні фільми та серіали частково представлені в безкоштовних додатках Ivi, Zoomby, Tvigle, проте в добірці фільмів ви не знайдете новинок прокатів і світових блокбастерів. В основному це старі закордонні кінострічки, хоча іноді і тут трапляються чудеса у вигляді популярних зарубіжних фільмів і нових серій популярних серіалів.

  Для перегляду більш рейтингового кіно доведеться заплатити від 50 руб. до 150 руб. у додатку Omlet, або 99 рублів в додатку Yota Play. Підбірка кінофільмів в цих додатках виконана на досить високому рівні, однак сподіватися на те, що в них можна знайти абсолютно всі новинки прокату - не варто.

  У дитячих мультфільмах недоліку немає. Ця тема добре висвітлена у вже відомих трьох безкоштовних додатках - Ivi, Zoomby і Tvigle. Знайти відповідний мультфільм можна і для найменших, і для сімейного перегляду. Нові мультики вітчизняного виробництва порадують вас на екранах телевізорів практично відразу після їх прем'єри в кінотеатрах. Для дітей ви знайдете цілу колекцію Союзмульфільм, і деякі нові багатосерійні мультфільми, наприклад, «Маша і Ведмідь» або «Лунтік та його друзі»

  Зарубіжні мультиплікаційні новинки та дитячі розважальні фільми виробництва Disney, Dreamworks та технічних доведеться шукати в платних додатках Omlet і Yota Play. Підбірка мультфільмів виконана на високому рівні, а ціна за одні фільм складе від 50 руб, до 150 рублів залежно від самого мультфільму і додатки, через яке ви його дивитеся. Тому перед покупкою певного мультфільму рекомендуємо спочатку переконатися, що ви точно не можете його подивитися безкоштовно, і тільки потім почати шукати його в платних додатках.

  Ще одне позитивне додаток, яке повинно порадувати ваших дітей - це «Смішарики». 8 мультфільмів ви зможете подивитися безкоштовно, для перегляду інших доведеться відправити СМС. Вартість однієї серії становить 30 рублів. Вдобавок в додатку є ще кумедна логічна гра, яка може бути цікава не тільки дітям, але навіть і дорослим.

  Відео HD. Для любителів художнього відео високої розширення є додаток Vimeo. Незважаючи на те, що інтерфейс програми виконаний англійською мовою, він досить простий, щоб у ньому міг розібратися навіть людина, яка практично не знає англійської. Зате ви отримаєте доступ до найширшого вибору художнього авторського відео, про людей, природу, і відносини знятого у форматі HD.

  Додаток YouTube також зможе порадувати своїх користувачів відео у високій розширенні. Правда, звичний для нас хаос відеосюжетів Youtube зберігається і в телевізорі, тому гарантувати те, що всі відео, які ви відкриєте, будуть у високій якості - я не можу.

  Громадські телепередачі, політичні сюжети, думки експертів, інтерв'ю з відомими людьми можна дивитися через додаток RussiaRU. Позитивною особливістю програми є висока якість (розширенні) відеосюжетів.

  Передачі про авто, тварин, домашнє облаштування і здоров'я ви знайдете в підрозділі «Програми» додатків «Стрім Інтерактив» і «Росія».

  Безліч різних телевізійних шоу можна побачити вже відомих нам додатках Zoomby і Ivi. Історичні, розважальні, освітні, музичні, молодіжні передачі, іншими словами повний спектр програм російського шоубізнесу.

  Окремої програми для любителів Музичних кліпів поки що немає. З іншого боку, упертим користувачам завжди прийде на зустріч YouTube. Він допоможе і музичний кліп знайти, і плейліст створити, і відео в хорошій якості подивитися.

  Любителі Спорту насилу зможуть знайти в Smart Hub відповідне для себе рішення. Спортивна тематика на цій платформі практично не розкрита. Уривчасті спортивні сюжети присутні в розділі «Спорт» додатка «Tvigle», однак справжніх спортивних фанатів вони навряд чи задовольнять.

  Те ж стосується і пізнавальних передач - світові бренди, такі як Discovery або National Geographic не поспішають радувати нас своєю присутністю. Зате замість них ми з задоволенням можемо подивитися пізнавальні передачі російського виробництва. Вибір пізнавальних передач в додатку «Росія» представлений широким виборів телепрограм з телеканалів «Моя планета» і «Наука 2.0».

  Для перегляду Новин у Самсунга є два додатки - це додаток «РІА Новини» і новинний розділ додатка «Росія». Перше дає можливість подивитися список гарячих новин за день, а також прямий ефір новинного телеканалу «РИА ТВ». Тематика другого додатка має більш розмитий характер. Тут представлені різні зведення сюжетів новин по категоріях, але головна можливість перегляду останнього актуального випуску вечірніх новин відсутня.
  Висновок

  В цілому, завдяки кільком основних сервісів Самсунгу вдалося наповнити платформу Smart Hub різними жанровими тематиками. Великим незручністю є розрізненість фільмів і передач між різними сервісами, що значною мірою ускладнює по них пошук.

  Головною проблемою є бажання телеканалів і правовласників відео ресурсів повторити на Смарт ТВ платформі звичайну модель телеперегляду, коли телеглядач дивиться те, що йому показують.

  Забуваючи про те, що головним достоїнством Смарт ТБ є можливість пошуку і вибору бажаної телепередачі, телеканали вносять хаос у ТВ-додатки, руйнуючи при цьому їх нормальну структуру. Тому наступним кроком розвитку платформи має стати заповнення вільних жанрових ніш, наприклад, таких як Спорт та Музичні кліпи, а також поява безлічі дрібних вузькоспеціалізованих сервісів, що дозволяють більш точно відповідати поточним потребам споживачів.
  LG Netcast Smart TV
  Структура

  Як вже зазначалося раніше, платформа LG Smart TV має зараз саме більше кількість російськомовних сервісів. З одного боку, це більшість додатків, які вже є на платформі Samsung Smart Hub, а саме: ...

  З іншого боку, список додатків на платформі LG Smart TV поповнився низкою нових найменувань, це: телеканал Дощ, який можна дивитися в прямому ефірі, і додатки «Першого каналу», «Now», «Гастроном», «НТВ Плюс» і «Disney ».
  Наповнення

  Серед Російських телеканалів, які можна дивитися через інтернет без підключення телевізійного кабелю, на платформі LG Smart TV розмістилися телеканал Дощ, і новинний телеканал РИА ТБ. Обидва телеканалу існують у вигляді окремих додатків і дають можливість не тільки дивитися онлайн мовлення, а й переглядати власний архів телепередач. Правда, в архів потрапляють не всі, а тільки найбільш важливі сюжети. Проте все ще попереду, і тому для любителів телеканалу Дощ чи РИА ТБ, їх поява на платформі LG має бути вже приємною новиною.

  Кінострічки російського виробництва можна дивитися як на платних, так і на безкоштовних ресурсах. Основна кількість вітчизняних фільмів та серіалів зосереджено в безкоштовних додатках Ivi, Zoomby і Tvigle. У них ви знайдете нові російські серіали, повнометражні фільми, фільми епохи СРСР - іншими словами, перелік фільмів цілком задовольнить справжнього любителя російського кіно.

  І все ж, якщо ви не знайшли підходящий для себе фільм або серіал, радимо вам звернутися до додатка «NOW», яке увібрало в себе безліч кінострічок, в тому числі і вітчизняного виробництва. Багато російські фільми та серіали поширюються безкоштовно, деякі, більш рейтингові, доступні лише за платною підпискою. Вартість передплати становить 499 руб / міс.

  Новинки зарубіжних фільмів і серіалів можна придбати в додатках «Omlet» і «Yota Play». Підбірка кінофільмів в цих додатках виконана на досить високому рівні, хоча сподіватися на те, що в них ви знайдете абсолютно всі новинки прокату - не варто. Вартість перегляду однієї кінострічки варіюється від 50 до 150 рублів.

  Значна кількість новинок присутній у вже згаданому додатку «NOW». Більшість з них поширюється по платній підписці, а найгарячіші новинки продаються окремо по 75 руб.

  Якщо ви хочете безкоштовно подивитися зарубіжний фільм або серіал, то вам варто або відкрити додатки Zoomby, Ivi або Tvigle, або пошукати безкоштовні зарубіжні фільми в фільмотеці «NOW» - там такі є.

  P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

  Категория: Интерьер, мебель

  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Як прикрасити двір своїми руками в селі, на дачі або в школі
 • Як виростити троянду в домашніх умовах з букета або насіння
 • Як побудувати альтанку своїми руками з різних матеріалів
 • Прибудова до будинку своїми руками
 • Вирівнювання стін. Як і чим вирівнювати стіни
 • як зробити відкоси на вікнах своїми руками
 • Види стель Будівельний портал Красноярська будівництво, ремонт і нерухомість, будівельні матеріали, компанії і товари, оголошення, послуги з ремонту та будівництва в Красноярському краї.
 • Декор вітальні: стін, меблів і стелі
 • Як самостійно встановити бойлер
 • Як зробити компютерний, більярдний або тенісний стіл своїми руками
 • ПОЛЕЗНОЕ

 • Що таке Smart TV?
 • Дизайн інтер'єру вітальні
 • Яскраві акценти кухні Будівництво та ремонт
 • Що таке Модульні меблі
 • ЯК ВИБРАТИ КОМП'ЮТЕРНЕ КРІСЛО ДЛЯ БУДИНКУ і http://smm-up.com/youtube-view/
 • Лестницы с перилами или без перил? Мода или безопасность?
 • Маленькі елементи декору - оригінальні полички Будівництво та ремонт
 • Розрахунок собівартості Будівельний Успіх
 • Ескізний проект
 • Фахверк

 • Душові кабіни
 • Писаний глечик Будівництво та ремонт
 • Як відрізнити підроблений кульовий кран від цього, і чим небезпечна підробка?
 • Сборный бассейн EXCELLENT
 • Електричні опалювальні прилади
 • Птах щастя - робимо іграшку самі Будівництво та ремонт
 • Труби, використовувані в системах дренажу та водопостачання Aseko - будівельний портал
 • Композитные бассейны
 • Газові котли bosch
 • Який тип водонагрівача: проточний або накопичувальний - більш зручний? Будівництво та ремонт